بهترین کتاب موفقیت

بهترین کتاب موفقیت

توسط خلاصه کتاب, کتاب صوتیدر 22 سپتامبر 2020

هر کدام از ما باید به این موضوع مهم در زندگی پی ببریم که خواندن کتاب کمک فراوانی برای رسیدن به موفقیت و البته ثروت در زندگی است و باید آن را جدی گرفت. در این مقاله قصد داریم لیستی از بهترین کتاب های موفقیت و ثروت را به شما معرفی کنیم، پس تا انتها با ما همراه باشید.

لیست بهترین کتاب های موفقیت

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید

ناپلئون هیل کتاب بیندیشید و ثروتمند شویداولین کاندید کتاب موفقیت با عنوان بیندیشید و ثروتمند شوید اثری گرانبها از استاد بزرگ ناپلئون هیل است. فقط قبل از اینکه این کتاب را در برنامه خواندن خود قرار دهید نکات زیر را در نظر داشته باشید.

توضیحات مهم کتاب:

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید یک کتاب معمولی نیست حاشیه هایی که قبل و بعد از انتشار این کتاب به وجود آمد تا کشور ما ایران هم سرایت کرده است.

این کتاب سال ۱۹۳۷ چاپ و سپس وارد بازار جهانی شد حالا این تاریخ را ۲۰ سال به عقب برگردید. در آن زمانی مردی به نام اندرو کارنگی که ثروتمند ترین شخص{صنعت فولاد} در آمریکا بود با ناپلئون هیل که یک روزنامه نگار از سطح متوسط به پایین بود آشنا میشود.

اندور به ناپلئون هیل یک ماموریت بیست ساله میدهد ، تحقیق درباره افراد موفق و ثروتمند جامعه و اینکه چگونه به ثروت رسیده اند. ناپلئون هیل شروع به جمع آوری اطلاعات و مصاحبه با بزرگانی نظیر هنری فورد {مالک کمپانی خودرو فورد} که دوست صمیمی اندرو کارنگی هم بود.

این تحقیقات و مصاحبه ها ادامه پیدا کرد  سرانجام پس از ۲۰ سال ناپلئون هیل تمام نقاط مشترکی که برای کسب ثروت در افراد ثروتمند و موفق مشاهده کرده و از آنها یادداشت برداری کرده بود را تبدیل به یک کتاب کرد به نام بیندیشید و ثروتمند شوید. این کتاب رازهایی را در خود دارد که فقط با چند بار خواندن آن میشود به آنها پی برد.

پس اگر واقعا میخواهید موفق شوید این کتاب را فصل به فصل بخوانید و سعی کنید به چیزهایی که خوانده اید فکر کنید. در این صورت باور داشته باشید که آتشی در دلتان روشن خواهد شد که همه زندگی شما را تحت شعاع خود قرار خواهد داد و مانند میلیون ها آدم دیگر  که با این کتاب متوحول شده اند شما هم متحول خواهید شد.

 کتاب موفقیت بی نظیر برای تازه کارها

اگر تازه تصمیم به خواندن کتاب های موفقیت کرده اید یا علاقه به داستان های منقلب کننده دارید ما به شما مجموعه آثار بی نظیر ،  تاثیر گذار نویسنده قدرتمند مارک فیشر را معرفی میکنیم. این نویسنده  که موضاعات کتابش داستانی است تاثیر مستقیم بر روی روان خواننده میگذارد به طوریکه پس از مطالعه کتاب تاثیرات و آثار آن را در خود کاملا حس خواهید کرد.

البته این کتاب فقط برای تازه کار ها نیست ولی از آنجایی که کم کم شروع به درگیر کردن ذهن میکند  و شما را به مسیر درست هدایت میکند بسیار عالیست در ایران کتاب های مارک فیشر طرفداران زیادی دارد. نکته:کتاب های مارک فیشر قطر زیادی ندارد و تقریبا هر کتابش بین ۸۰ تا ۱۲۰ صفحه است.

لیست کتاب های داستانی روانشناسی مارک فیشر  را به ترتیب بخوانید زیرا به هم متصل هستند.

۱-حکایت دولت و فرزانگی
۲-کتاب راه و رسم میلیونر ها
۳-کتاب معبد میلونر ها
۴- کتاب حکایت آنکه دلسرد نشد
۵-کتاب حکایت فروشنده و میلیونر
۶-کتاب حکایت عشق و خوشبختی
۷- کتاب وصیتنامه میلیونر

این لیست کتاب های روانشناسی و موفقیت مارک فیشر است باور دارم هرکس این کتاب ها را زمان بگذارد و مطالعه کند شاهد تغییرات ، موفقیت های زیادی در زندگی خواهد شد.

 کتاب موفقیت یا انقلابی در هوش مالی از کیوساکی

کتاب پدر پولدار،پدر بی پول رابرت کیوساکی پیشنهاد بعدی کتاب موفقیت یا بهتر است بگوییم مجموعه کتاب های موفقیت و هوش مالی از رابرت کیوساکی است. این کتاب برای بیشتر افراد شناخته شده است کتاب های هوش مالی چند سالی است که طرفداران زیادی پیدا کرده به خصوص در کشور ما ایران هم پکیج های موفقیت به نام هوش مالی با هزینه میلیونی به فروش میرسد.

اگر اعتقاد دارید که حتما لازم نیست هزینه بالایی بابت این آموزش ها پرداخت کنید کتاب های رابرت کیوساکی در راستای هوش مالی گزینه بی نظیری است.

لیست کتاب های رابرت کیوساکی  موفقیت و هوش مالی به شرح زیر است:

۱-پدر پولدار پدر بی پول
۲-بچه ثروت مند، بچه زرنگ
۳-چهارراه پول سازی
۴-هوش مالی خود را افزایش دهید

این لیست کامل نیست و قرار هم نیست همه کتاب های موفقیت رابرت کیوساکی را مطالعه کنید. برای شروع پدر پولدار،پدر بی پول عالیست  و نتایج بی نظیری دارد

ولی اگر اعتقاد دارید که کسب ثروت،موفقیت در زندگی،خوشبختی و کلا تغییر آدمیزاد  از درون ذهن و با تغییر باورها آغاز میشود پیشنهاد میکنم فعلا این کتاب را نخوانید. چون این اعتقاد شما میتواند محرک بسیار خوبی برای شما در زندگی باشد پس توصیه من این است با موضوعاتی عمیق تر و درونی تر آغاز کنید.

زمانی این کتاب را بخوانید که به این عقیده رسیده باشید که چیزی فراتر از زرنگی ،هوش ،شانس و چیزهای مشابه در زندگی ما تاثیر گذار هستند. در واقع این کتاب را برای برنامه ریزی بهتر منابع مالی خود مطالعه کنید.

کتابی خاص با اسمی عجیب برای موفقیت کتاب هنر ظریف بی خیالی مارک منسون

کتاب موفقیت بعدی با عنوان هنر ظریف بی خیالی با یک نگرش و رویکرد غیر عادی برای به دست گرفتن افسار زندگی نوشته شده است. مارک منسون نویسنده این کتاب پرفروش در ۲۵ سالگی زمانی که در دانشگاه بوستون مشغول به تحصیل بود شروع به وبلاگ نویسی کرد. او در وبلاگ خود اینطور مینویسد.

از نظر برخی از مردم من یک احمق هستم ولی افراد زیادی هم هستند که معتقدند من زندگی آنها را نجات داده ام.چندین سال وبلگ نویسی منسون باعث شده تا کتاب هنر ظریف بی خیالی بیش از ۴ میلیون نسخه فروش داشته باشد.

شعار معروف مارک منسون این است:

من روش ها و تکنیک هایی  را در این کتاب به شما پیشنهاد میکنم که بدون اینکه خودتان را بکشید به موفقیت قطعی برسید.

جالب است بدانید کتاب هنر ظریف بی خیالی اثر مارک منسون بیش از ۴۰۰۰ هزار نظر مثبت در سایت آمازون را به خود اختصاص داده است.

هنر ظریف بی خیالی به معنی سر سری گرفتن زندگی نیست!

فرهنگ امروز جامعه ها تمرکز شدیدی روی انتظارات مثبت غیر واقعی دارد خوشحال تر باشید ، شاد تر باشید، سالم تر باشید،بهتر از بقیه باشید

و خیلی چیزهای دیگرصبح تخم طلا بگذارید،همسر خود را ببوسید با فرزندان خود خداحافظی کنید و سوار برای هلی کوپتر شخصی خود شوید و به طرف محل کار مجلل خود پرواز کنید!

ضمیر ناخودآگاه شما یک حالت خیلی عجیب دارد که اگر آن را آزاد بگذارید میتواند شما را کاملا دیوانه کند. این بخش اول کتاب بود ولی در ادامه این کتاب و با مطالعه آن شما را به نقطه ای میرساند که اگر این باید هایی که برای خودت ضروری ساختی و جز آزار دادنت سودی برایت ندارد را کنار بگذاری به بخشی میرسیم که اهداف واقعی تو آنجا هستند!

جایی که میتوانی با تمرکز روی آن نتایج شگفت انگیزی را به دست بیاوری  انسانی خوشبخت و متعالی شوی جایی که تو را به ثروت و یک زندگی عالی میرساند. پس این کتاب خاص را هم میتواند در برنامه مطالعه خود قرار دهید.

یک کتاب پرطرفدار جدید دارن هاردی

کتاب موفقیت  بعدی اثر مرکب دارن هاردی است این کتاب در ایران بسیار پر طرفدار و پرفروش بوده است . سمینارهای دارن هاردی دوست داشتنی هم در کنار دیگر اساتید در سایت ما جادوی باور ترجمه شده است ولی از آنجا که اعتقادی به آموزش ها و کتاب های  دارن هاردی ندارم و فقط به تلاش بی وقفه فیزیکی میپردازد کتاب اثر مرکب رو هم مطالعه نکرده ام ولی پیشنهاد هم نمیکنم که این کتاب را نخوانید یا بخوانید

مقدمه کتاب اثر مرکب دارن هاردی:

این کتاب قدرتمند و کاربردی براساس سالها تجربه اثبات شده نوشته شده است و به شما نشان میدهد که چگونه استعداد های خواص تان را در جهت حداکثر استفاده از فرصت های اطرافتان به کار بگیرید اثر مرکب گنجینه ای ارزشمند از ایده هاست که به وسیله این کتاب موفقیت هایی بزرگ به زندگی تان سرازیر میشود.

منبع: https://virgool.io/SevenBooks/%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%88-%D9%BE%D8%B1%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D9%88%D9%81%D9%82%DB%8C%D8%AA-%DA%A9%D9%87-%D8%AD%D8%AA%D9%85%D8%A7-%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AF-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%AF-whw1cdp9sr9y

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.